Laweta Skawina

Laweta Myślenice | Holowanie i Auto Pomoc Drogowa 24h Laweta Skawina

Szukasz lawety w Skawinie?

Szybką i fachową pomoc w nieszczęśliwych wypadkach drogowych oraz nieoczekiwanych awariach samochodu oferuje laweta Skawina od Scyz-Gum.

Niezawodnie i bezproblemowo rozwiązujemy problemy kierowców każdego rodzaju samochodów – osobowych, dostawczych, TIR-ów. Lawetą sprawnie transportujemy także pojazdy specjalne oraz gabarytowe maszyny i urządzenia.

Z naszą pomocą nie trzeba się obawiać dodatkowych kosztów ubezpieczenia, holowania oraz transportu. Oferujemy bardzo rozsądne ceny i korzystne stawki transportowe pojazdów za pomoc lawety w Skawinie.

Cena usług jest zawsze podawana z góry podczas rozmowy telefonicznej. Nasza polityka cenowa jest całkowicie przejrzysta. Nie stosujemy żadnych ukrytych opłat. Zawsze wiesz ile zapłacisz przed wykonaniem usługi.

Miałeś wypadek nie z twojej winy?  Wszystkie działania holownicze, powypadkowe obciążone są OC sprawcy wypadku. Do udzielania pomocy w usunięciu samochodu z miejsca wypadku lub w celach eliminujących zagrożenia używamy najlepszego sprzętu holowniczego – lawety platformowej.

Profesjonalna laweta Skawina rozwiązuje problem holowania pojazdu i przywracania porządku na drodze nie tylko w samej Skawinie, ale także w innych miejscowościach, zaliczających się do powiatu skawińskiego.

Nasze holowanie i transport lawetą jest dostępny dla mieszkańców sołectw  – Borek Szlachecki, Facimiech, Zelczyna, Wola Radziszowska, Gołuchowice, Krzęcin, Radziszew, Kopanka, Jaśkowice.