Wgniotki: Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Laweta Myślenice | Holowanie i Auto Pomoc Drogowa 24h Wgniotki: Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Usuwanie wgniotek i wgnieceń bez lakierowania w Myślenicach

usuwanie wgniotek Myślenice - Kraków

Wgniotka to lekkie wgniecenie powierzchni karoserii samochodu powstałe w wyniku uszkodzenia mechanicznego. Innym rodzajem uszkodzeń, które skutecznie usuwamy są wybrzuszenia.

Wgniotki najczęściej powstają w wyniku:

– gradobicia

– spadających owoców lub gałęzi drzew

– aktów wandalizmu i celowego działania osób trzecich

– stłuczek parkingowych i szkód transportowych

Jeżeli przydarzyło Ci się wgniecenie i martwisz się o koszty naprawy i lakierowania to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! 

Wiele tego typu szkód karoserii samochodowej można usunąć bez czasochłonnych i kosztownych napraw blacharskich i lakierniczych.

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania to same korzyści i zero ryzyka. 

Wyciąganie wgniotek – zalety bez lakierniczej metody usuwania wgnieceń

Najistotniejsze korzyści i zalety niwelacji i wyćiagania wgniotek i wybrzuszeń bez lakierowania metodą PDR to przede wszystkim:

– oszczędność czasu – wiele napraw wgnieceń i wybrzuszeń nie wymaga demontażu elementów karoserii auta; oszczędność czasu: od 50-90%!

– dużo niższe koszty naprawy od tradycyjnych metod usług blacharskich i lakiernictwa samochodowego

zero szpachli i żadnego lakierierowania – po prostu nie są potrzebne w tej super skutecznej i sprawdzonej metodzie

– zerowe ryzyko dodatkowego uszkodzenia karoserii podczas wyciągania wgnieceń

– Twoje auto nie straci na wartości! Zachowana zostanie fabryczna struktura, kolor, odcień i grubość powłoki lakierniczej

Po wgniotkach nie pozostanie żaden ślad, który negatywnie wpływałby na ocenę i wycenę samochodu

– Nie stracisz gwarancji na powłokę lakierniczą!

Jaka jest cena usuwania wgnieceń bez lakierowania?

Cena za sztukę zaczyna się od ok. 50 zł za sztukę. Ponieważ każdy przypadek jest inny to zapraszamy do naszego zakładu mechaniki pojazdowej w Myślenicach na oględziny.

Diagnozę sytuacji, konsultację w zakresie oczekiwań rezultatu finalnego i wreszcie cenę usuwania wgniotek na karoserii Twojego samochodu uzyskasz bezpłatnie.

Zastanawiasz się ile kosztuje naprawa wgniecenia w samochodzie?

Szacunkowy koszt naprawy metodą PDR oznacza o 20-50% mniejszy wydatek niż w przypadku tradycyjnych metod blacharsko-lakierniczych.

Jak chodzi o wyciąganie wgnieceń cena jest zdecydowanie adekwatna do korzyści jakie niesie ze sobą ta innowacyjna metoda naprawy karoserii samochodów bez szpachli i lakierowania.

Więcej informacji i wycenę możesz uzyskać po przesłaniu do nas zdjęć dobrze wizualizujących sytuację. Napisz do nas, wyślij foto, podaj numer telefonu a nasz specjalista usuwania wgnieceń bez lakierowania skontaktuje się z Tobą podając orientacyjną cenę i dostępność terminów realizacji zadania. 

Adres mailowy znajdziesz w zakładce kontakt lub w naszej wizytówce Google do której prowadzi przycisk na górze strony.w

PDR – skuteczna metoda usuwania wgniotek

Technologia PDR to skuteczna i sprawdzona metoda naprawy karoserii bez lakierowania. 

Polega ona na umiejętnym “masowaniu blachy” z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi. Narzędzia do PDR mają odpowiedni kształt a potocznie nazywane są przez mechaników i blacharzy heblami.

Specjalista usuwania wgniotek PDR wprowadzi narzędzie pod powierzchnię blachy i masując zniweluje wgniecenie. Po takim zabiegu karoseria Twojego samochodu będzie wyglądała jak nowa.

Masowanie doskonale sprawdza się w przypadku małych wgnieceń lub wybrzuszeń. Solidnie wykonana usługa niwelacji wgniotek wprawnymi rękami doświadczonego technika pozwoli przywrócić pierwotny wygląd karoserii auta bez konieczności szpachlowania i lakierowania.

W przypadku szkód od dużej powierzchni możliwa jest konieczność położenia nowej warstwy lakieru, ale to co na pewno nie będzie potrzebne to szpachla. Metoda PDR pozwala całkowicie zrezygnować ze szpachlowania uszkodzonych elementów karoserii.

Inne bezinwazyjne metody usuwania wgnieceń karoserii w Myślenicach

 Druga metoda bezinwazyjnego usuwania wgniotek i wybrzuszeń zakłada użycie specjalnego kleju. Klej do wgniotek nie uszkadza lakieru dzięki wyjątkowej kompozycji chemicznej. 

Metoda ta jest przez naszego specjalistę wykorzystywana w przypadku trudno dostępnych miejsc gdzie zastosowania narzędzi do usuwania wgnieceń i wybrzuszeń nie jest możliwe.

Klej jest także skuteczniejszym i optymalnym rozwiązaniem w przypadku usuwania licznych uszkodzeń na dużej powierzchni np. usuwania wgnieceń na dachu pojazdu powstałych w wyniku gradobicia.

Uszkodzoną powierzchnię smarujemy klejem a następnie wyciągamy wgniecenia przy użyciu specjalnie do tego celu przeznaczonych narzędzi (adaptera).

Ta metoda również pozwala przywrócić pierwotny, fabryczny wygląd karoserii uszkodzonego samochodu zwykle bez konieczności lakierowania a zawsze bez używania szpachli.

Całość procedury odbywa się specjalnych warunkach oświetlenia, które pozwala precyzyjnie masować lub wyciągać tylko tą powierzchnię, która faktycznie uległa uszkodzeniu.

Wyciąganie wgniotek to procedura bardzo precyzyjna i stosunkowo łatwa w weryfikacji jakości wykonania w odpowiednich warunkach oświetleniowych, które zapewniamy klientom po wykonaniu usługi by mogli sami ocenić jak dobrze zrealizowana została usługa.

PDR – Wgniotki – Myślenice 

Procedura usuwania wgnieceń metodą pdr – zarówno masowanie jak i wyciąganie wgniotek – wymaga dużo wprawy, cierpliwości, kwalifikacji i doświadczenia. 

Nasz mechanik – technik pdr to ciągle podnoszący swoje kompetencje podczas szkoleń produktowych profesjonalista z ponad 9-letnim doświadczeniem w usuwaniu wgnieceń nadwozia. Dzięki jego pracy oszczędzisz czas i pieniądze, a wygląd i jakość karoserii Twojego auta wróci do stanu fabrycznego bez szpachli i najczęściej bez konieczności lakierowania.

Nie marnuj czasu gdzie indziej. 

Jeśli usługa, której szukasz to profesjonalne usuwanie wgnieceń Myślenice to nasz autoserwis to doskonały wybór i 100% zadowolenie z wykonanej naprawy karoserii samochodu.