Wymiana opon – Wulkanizacja w Myślenicach

Laweta Myślenice | Holowanie i Auto Pomoc Drogowa 24h Wymiana opon – Wulkanizacja w Myślenicach

Szybka i tania wymiana opon i wulkanizacja - Myślenice

Serwisem i wymianą opon oraz wulkanizacją w Myślenicach zajmujemy się profesjonalnie od ponad 20 lat. W tym czasie obsłużyliśmy kilka tysięcy pojazdów i przynajmniej kilkanaście tysięcy opon. -Gum jako myślenicki zakład wulkanizacyjny cieszy się dobrą opinią wśród lokalnych klientów, a wielu z nich serwisuje u nas koła swoich aut regularnie od wielu lat.

Gwarantujemy, że każdy wulkanizator -Gum w Myślenicach jest doskonale przeszkolonym i kompetentnym fachowcem pracującym na wysokiej klasy sprzęcie warsztatowym. To właśnie połączenie kompetencji personelu i sprawdzonych technologicznych urządzeń do serwisowania kół i opon samochodowych nasz gum serwis należy do czołówki lokalnych firm wulkanizacyjnych. Ceny usług wulkanizacyjnych i serwisowych w wulkanizacja Myślenice należą do najbardziej konkurencyjnych na lokalnym rynku.

W ramach usług serwisowania samochodów w obszarze samochodowych kół i opon świadczymy następujące usługi dla mieszkańców Myślenic i okolic:

– Wymiana opon – letnich i zimowych

– Wyważanie kół – tzw. wulkanizacja

– Naprawa opon

– Handel oponami nowymi i używanymi

– Mobilny serwis opon Myślenice

– Naprawa i prostowanie felg

Wymiana opon w Myślenicach

-Gum serwis z Myślenic specjalizuje się w sezonowej wymianie opon. Błyskawicznie i niedrogo zmienimy twoje opony z letnich na zimowe jesienią oraz z zimowych na letnie wiosną.

Wymiana opon Myślenice to prosta, ale istotna dla bezpieczeństwa na drodze usługa serwisowa. Jej sprawne przeprowadzenie wymaga wprawy i umiejętności. Od ponad 20 lat wymieniamy opony w samochodach osobowych i dostawczych naszych klientów. To dwie dekady doświadczenia i gwarancja najwyższej jakości usługi.

Kiedy zmienić opony na letnie a kiedy na zimowe?

Zastanawiasz się kiedy wymienić opony na letnie? A kiedy wymianę ogumienia warto wykonać zimą?

Zalecenia renomowanych producentów opon i specjalistów w zakresie wulkanizacji są precyzyjne. To tak naprawdę jeden miernik, który warto zapamiętać by mieć niemal 100% pewność, że nagła zmiana warunków atmosferycznych na drodze Cię nie zaskoczy.

Zmiana opon w Myślenickim warsztacie samochodowym jest zalecana gdy:

 

– Średnia temperatura w ciągu dnia przekracza 7 stopni C zmieniamy opony z zimowych na letnie ponieważ mieszanka gumy opon zimowych traci swoje właściwości jezdne i trakcyjne

– Średnia temperatura w ciągu dnia spada poniżej 7 stopni C konieczna będzie wymiana opon z letnich na zimowe ponieważ letnie ogumienie jest 

Jakie inne usługi świadczymy w obszarze serwisu opon w Myślenicach?

Wszelkie problemy z ogumieniem twojego auta rozwiązujemy szybko, sprawnie i przede wszystkim w rozsądnych cenach.

Jeżeli twoje opony uległy nieoczekiwanemu uszkodzeniu na trasie w pobliżu Myślenic zadzwoń do nas! Jest szansa, że problem uda się nam rozwiązać na miejscu, oponę naprawić tak byś mógł niezwłocznie i bez obaw ruszyć w dalszą drogę.

Mobilny serwis opon jest możliwy jeśli: 

– nie kontynuowałeś podróży gdy z opony zeszło powietrze, 

– opona jest uszkodzona na bieżniku (boczne usterki nie nadają się do naprawy) a głębokość uszkodzenia nie przekracza ok. 6 mm. 

Oględziny na miejscu pozwolą zdiagnozować usterkę koła i określić możliwości serwisowania opony na miejscu. 

W innym wypadku nasz specjalista zaproponuje alternatywne rozwiązania a jeśli to będzie konieczne pomożemy ci przetransportować pojazd lawetą do naszego warsztatu mechanicznego gdzie serwis ogumienia i wulkanizacja Myslenice rozwiąże problem błyskawicznie.

Naprawa felg – Myślenice

Nasze usługi wulkanizacyjne i serwisowe w obrębie serwisu kół samochodowych to także profesjonalna naprawa i renowacja felg aluminiowych i stalowych

Oddając twoje koła i alufelgi do serwisu -Gum możesz mieć pewność, że trafiły one w najlepsze możliwe ręce. Przywrócimy ich fabryczny stan, a twój samochód będzie wyglądał na zadbany i elegancki.

Odnowa felg w Myślenickim warsztacie samochodowym  to gwarancja solidnie i niedrogo wykonanej usługi naprawy felg stalowych i aluminiowych.

Usługa odnowy felg obejmuje takie czynności jak:

– prostowanie felg

– spawanie felg

– renowacja felg

Współpracujemy z wieloma innymi warsztatami samochodowymi z okolic Myślenic w zakresie naprawy felg. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.