Pomoc Drogowa Skawina

Laweta Myślenice | Holowanie i Auto Pomoc Drogowa 24h Pomoc Drogowa Skawina

Potrzebujesz pomocy drogowej w Skawinie?

Awarie pojazdów lub inne nieoczekiwane zdarzenia na drodze wymagają błyskawicznej pomocy drogowej. Nie inaczej jest w takich przypadkach w Skawinie.

To dzięki odpowiednio szybkiej reakcji zapobiec można serii nieszczęśliwych następstw oraz skrócić do minimum czas postoju.

Jako profesjonalna pomoc drogowa Skawina oferujemy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Służymy m. in. szybkim dowozem paliwa, a także kompleksową wymianą poszczególnych elementów pojazdu, które uległy awarii lub uszkodzeniu.

Drobne usterki usuwamy na miejscu! 

Klientom w Skawinie i okolicach oferujemy bardzo konkurencyjne ceny. Pomoc drogowa w Skawinie w naszym wykonaniu cieszy się doskonałą opinią klientów. Zachęcamy do ich sprawdzenia przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z pomocy drogowej Scyz-Gum. Upewnią Cię, że oddajesz swój samochód lub innych pojazd w najlepsze możliwe i bardzo doświadczone ręce.

Ekspresowa i niezawodna pomoc drogowa Skawina na terenie miasta dostosowana jest do potrzeb każdego kierowcy, niezależnie od tego, jakim pojazdem włącza się do ruchu drogowego.

Pojazd jest unieruchomiony i wymaga holowania do warsztatu naprawczego?

W naszej dyspozycji jest platformowa laweta Myślenice wyposażona w pasy zabezpieczające pojazd w transporcie oraz mocną, nowoczesną wyciągarką. 

Nasze usługi holownicze tak samo jak pomoc drogowa w Skawinie, stoją zawsze na najwyższym poziomie niezawodności.

W kryzysowych sytuacjach warto powierzyć swój samochód specjalistom z ponad 20-letnim doświadczeniem w transporcie lawetą i mechanice samochodowej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty całodobowej pomocy drogowej wszystkich mieszkańców Skawiny oraz miejscowości ościennych, m. in. Gołuchowic, Krzęcina, Jaśkowic, Zelczyny, Radziszewa, Polanki Hallera, Pozowic i Borku Szlacheckiego.