Laweta Wieliczka

Laweta Myślenice | Holowanie i Auto Pomoc Drogowa 24h Laweta Wieliczka

Potrzebna Ci pomoc lawety w Wieliczce?

Fachowa, solidna i niedroga laweta w Wieliczce zaoszczędzi Twój czas i pieniądze minimalizując stres związany z działaniami po wypadku samochodowym, kolizji lub awarii pojazdu.

Laweta Myślenice od Scyz-Gum s.c. obsługuje obszar Wieliczki i okolic rękami fachowców z wieloletnim stażem i praktyką zawodową.

Nasze usługi, sprzęt, narzędzia, wiedza, kompetencje i doświadczenie pozwalają uniknąć dodatkowego stresu, a także niepotrzebnych kosztów.

Wiemy jak ważne są  bezpieczeństwo i komfort Twoje i twoich pasażerów. Na miejsce do Wieliczki laweta dojedzie błyskawicznie z bazy zlokalizowanej w sposób zapewniający krótki czas dojazdu.

Bezpiecznie i bezproblemowo odholujemy lawetą auto, motocykl czy inny pojazd do miejsca naprawy lub inne wskazane przez Ciebie miejsce postoju. Dysponujemy własnym warsztatem naprawczym, w którym błyskawicznie naprawimy Twój pojazd jeśli nie będzie możliwa naprawa na miejscu.

Oferowane ceny z holowanie są konkurencyjne i nie zawierają ukrytych kosztów. Współpraca z nami nie zrujnuje Twojego budżetu.

Sprawdź też moje pozytywne opinie w Google Moja Firma. Obsługujemy liczne zdarzenia na wielickich drogach, a 100% klientów było i jest zadowolonych z  fachowości naszych usług i bardzo rozsądnych cen.

Niezawodna laweta Wieliczka oferuje kompleksową pomoc w kwestii transportu uszkodzonych pojazdów, aut dostawczych, quadów, motocykli, wózków widłowych i gabarytowych maszyn i urządzeń o masie do 4000 kg.

Obsługa lawety w Wieliczce dotyczy każdego rodzaju samochodów, począwszy od małych, osobowych, poprzez duże, dostawcze o masie do 4 ton.

Przystępna cenowo laweta Wieliczka pozwala na szybkie przywrócenie porządku i ładu na drodze. Gwarantując jednocześnie bezpieczne przewiezienie uszkodzonego samochodu do miejsca działań naprawczych.

Dysponujemy niezawodnym sprzętem i narzędziami, którym można zaufać w najtrudniejszych warunkach drogowych i atmosferycznych.

Nasza myślenicka laweta platformowa pomaga poszkodowanym z polisy OC i sprawcom wypadków drogowych z AC.

Zapraszamy do skorzystania z usługi wszystkich kierowców z obszaru miasta Wieliczka oraz miejscowości wchodzących w skład gminy – m. in. w Brzegów, Byszyc, Chorągwicy, Czarnochowic, Dobranowic, Golkowic, Gorzkowa, Grabi, Grabówek, Grajowa, Jankówki, Kokotowa, Koźmic i Małej Wsi