Laweta Wadowice

Laweta Myślenice | Holowanie i Auto Pomoc Drogowa 24h Laweta Wadowice

Potrzebna laweta w Wadowicach?

Holowanie samochodu lawetą zawsze wymaga solidności i kompleksowego podejścia doświadczonego fachowca.

Zamiast decydować się na pomoc nieznanej firmy z działu pomocy drogowej, warto zgłosić się do specjalistów od holowania i transportu lawetą w Wadowicach – firmy Scyz-Gum.

Niezawodna laweta Wadowice od Scyz-Gum służy pomocą w sytuacjach powypadkowych oraz awaryjnych na terenie całego powiatu wadowickiego.

Sprawdzona laweta Wadowice obsługuje błyskawicznie. Dojazd z bazy zlokalizowanej przy samej Zakopiance do nieodległych Wadowic zajmuje maksymalnie ok. 30 minut.

Nasza laweta dojeżdża do Wadowic całą dobę.

Od ponad 20 lat niezawodnie obsługujemy klientów potrzebujących lawety w Wadowicach. Potwierdzają to pozytywne opinie dotychczasowych klientów.

Specjalizujemy się w transporcie lawetowym samochodów, motocykli, pojazdów specjalnych, samochodów dostawczych, traktorów, wózków widłowych i gabarytowych maszyn i urządzeń.

Nasze usługi holowania Wadowice cechują bardzo konkurencyjne ceny, brak ukrytych kosztów i przede wszystkim szybka pomoc dla kierowców z obszaru Wadowic i okolicy.

Jako zakład mechaniki samochodowej z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym gwarantuję fachowe i solidne usługi transportu lawetą platformową w Wadowicach.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wszystkich mieszkańców miasta Wadowice, a także mieszkańców powiatu wadowickiego z miejscowości Babica, Barwałd Dolny, Chobot, Chocznia, Gorzeń Górny, Gorzeń Dolny, Jaroszowice, Kaczyna, Wysoka, Zawadka.