Pomoc Drogowa Wadowice

Laweta Myślenice | Holowanie i Auto Pomoc Drogowa 24h Pomoc Drogowa Wadowice

Szukasz pomocy drogowej 24h w Wadowicach?

Szybka, fachowa i operatywna pomoc drogowa 24h zawsze jest na wagę złota, zwłaszcza, jeśli wypadek czy awaria przydarzy się nagle i nieoczekiwanie.

Liczy się każda sekunda, zdrowy rozsądek i fachowe podejście do rozwiązywanego problemu.

Wszystkie te cechy prezentuje pomoc drogowa Wadowice od Scyz-Gum.

Kompleksowa pomoc w wypadkach, usterkach i kolizjach na polskich drogach od Scyz-Gum zdobyła zaufanie wielu kierowców, zarówno tych początkujących, jak i o dłuższym stażu.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie, a pomoc przyjeżdża ekspresowo. Naszą pracę cechują dbałość o każdy szczegół procesu oraz  bezpieczeństwo kierowców, pasażerów i ich pojazdów.

Oferujemy konkurencyjne ceny za świadczone usługi pomocy drogowej w Wadowicach.

Dowiezienie paliwa, pomoc w przywróceniu sprawności rozładowanemu akumulatorowi, awaryjne otwieranie samochodu czy wymiana uszkodzonego koła – te wszystkie usługi pomoc drogowa Wadowice od LawetaMyslenice.pl świadczy solidnie, fachowo i niezawodnie od ponad 20 lat.

Jako zakład mechaniki pojazdowej z ponad 20-letnim stażem drobne usterki mechaniczne usuwamy na miejscu. Większe awarie możemy naprawić w naszym doskonale wyposażonym serwisie samochodowym do którego twój pojazd odholujemy bezpiecznie lawetą.

Wszystko odbywa się szybko i przy możliwie najmniejszych kosztach.

Z usługi skorzystać mogą kierowcy z Wadowic, a także mieszkańcy całego powiatu – Gorzenia Górnego, Gorzenia Dolnego, Zawadki, Rokowa, Stanisława Górnego, Kleczy, Babicy.